На що звернути увагу, обираючи формат дитячого центру розвитку


Якщо Ви вирішили відвідувати дитячий центр – то, насамперед, потрібно визначити мету та ціль, яку плануєте досягти в даному закладі. Адже знаючи, що Вам потрібно, буде значно легше вибрати необхідний центр, який задовольнить дані потреби.

Коли у батьків єдине бажання, щоб їхня дитина цікаво проводила час на відстані від них – то не варто звертати увагу на програми розвитку та навчання. І звісно не чекайте змістовних результатів від такого відвідування, тому що основною діяльністю в таких випадках є різні ігри, творчі майстер-класи, святкові програми, які спрямовані на розважання дітей, а не на їх навчання та розвиток.

Але якщо необхідна саме навчальна та розвиваюча складова – то тут потрібно бути відповідальним у виборі дитячого центру. Батькам потрібно звернути увагу на декілька складових: програму за якою відбувається навчальний процес, побудову груп (кількість діток, вікові категорії, тощо), наявність ігрових складових під час занять, які результати Вам повинне дати відвідування цього клубу і головне чи буде Вашому малюку там затишно перебувати.

Ви повинні розуміти, що вікові особливості дітей дошкільного віку не дозволять їм зосереджено займатись лише навчанням. Якщо дитину перезавантажувати інформацією і не давати можливостей відпочити, або змінити вид діяльності – то рано чи пізно в неї зникне бажання до пізнання, а з’явиться протест проти нього. Тому програми, які побудовані лише на подання інформації — не дадуть хороших результатів.

Батькам потрібно обирати таку програму розвитку та навчання, яка матиме в собі всі складові. Тобто в занятті будуть розвиваючі та навчальні змістові, які проходитимуть у постійній зміні діяльності та включатимуть в себе ігрові форми роботи. Це дасть можливість постійно зацікавлювати дитину у процесі пізнання, пробуджувати інтерес до нього та тримати її увагу у необхідному напрямку. Малюк не буде відчувати втоми, а навпаки матиме бажання вчитись. Саме така програма дасть хороші результати у навчальному процесі Вашої дитини.

Отже, поставивши ціль відвідування та вибравши формат дитячого клубу Вам буде значно легше обрати необхідний заклад.