Якщо Ви обираєте дитячий клуб у м. Житомирі

Дитячих центрів розвитку і клубів у Житомирі  багато. Як правило головними завданнями кожного з них є підготувати малюка до школи, адаптувати його до колективу, розвинути в ньому відчуття прекрасного, познайомити з навколишнім середовищем тощо.

Серед таких закладів є дитячий клуб «Little stars», який розпочинає навчати малюків з 1 року. Діти починають отримувати свої перші знання, формувати вміння та навички. Діти знайомляться з буквами, цифрами, геометричними фігурами, розвивають логічне мислення, зв’язне мовлення, збагачують словниковий запас, тощо.

Також, діти можуть паралельно з основним навчанням активно вивчати англійську мову та пізнавати цікавий та захопливий світ через мистецтво, а саме живопис або як ще його називають «малювання для дітей».

Головною особливістю дитячого клубу «Little stars» є формат занять. Під час навчання відбувається постійна зміна видів діяльності, що добре впливає на процес засвоєння, адже дітлахи не в змозі довго концентрувати увагу на одному виді навчальної діяльності. Заняття для діток побудовані у форматі інтенсивної гри з великою кількістю наочних матеріалів, рухливих розминок та частою зміною діяльності для підтримання стійкого інтересу малюків до заняття.

Саме в такому природному для них середовищі, діти краще сприймають і засвоюють матеріал, спілкуються з однолітками та проявляють цікавість до нових знань.

Розвиток та навчання дитини дуже важкий та відповідальний процес. Ви, як батьки, повинні розуміти, що Ми з радістю допоможемо Вам та вашій дитині на перших сходинках такого цікавого та різноманітного пізнання і запрошуємо Вас на безкоштовне пробне заняття.відповідальність за вдалий старт навчання та подальший його розвиток лежить саме на Вас. Тому потрібно бути уважними до свого чада, його побажань та потреб, його вмінь та задатків.