Чи достатньо для Вашої дитини відвідувати дитсадок?


Найбільш відомою установою розвитку малюків в нашій державі є дитячі садки. Саме вони на державному рівні починають працювати з малюками відповідно до державних програм та стандартів. Але не завжди такі установи можуть повністю задовольнити потреби дитини та їх батьків.

Як правило дитячі групи в садках переповненні, тому вихователь не завжди має можливість достатньо приділити увагу окремій дитині. Навчання відбувається колективно і тому успіх матимуть ті діти, які зможуть адаптуватись та вчасно організувати цей процес. Решта діток просто не зможуть засвоїти матеріал, а перші невдачі зародять у них страх та комплекси, які заважатимуть їм та забиратимуть бажання вчитись.

Але є й позитивні сторони. Серед них перебування у великому колективі, постійне спілкування з однолітками, організація групової роботи тощо. Це дасть малечі легкість та впевненість під час входження у новий колектив однокласників, коли вони підуть до школи. І як правило такі діти легше проходять процес адаптації до шкільного життя, ніж ті котрі не ходили до садочка.