РОКIВ

6-10

Багато дітей, що відвідували наш клуб у дошкільному віці, залишаються з нами, вже ставши школярами. І з кожним роком кількість школярів в нашому клубі зростає. Адже нам є що запропонувати для гармонійного розвитку дітей від 6 до 10 років!

Тому не зволікайте, приходьте із своєю дитиною до нас в клуб — нам є що запропонувати для цього віку!

Час шкільних канікул — найвеселіший, адже маленькі «острівці» відпочинку між уроками і домашніми завданнями — справжнє задоволення для тих, хто любить спілкуватися з друзями, грати, займатися колективною творчістю.


Самостійно зайняти дитину під час сезонних канікул батькам вдається не завжди: у них немає канікул — робота цього не передбачає. Запросити няню — малоефективно, тому що навряд чи вона замінить повноцінне спілкування з однолітками, з якими цікаво:

побігати;
пограти в настільні ігри;
покидати м’яч;
поговорити на актуальні дитячі теми.

Денний дитячий табір — ідеальний варіант організованого і контрольованого дозвілля дитини 6-10 років в період шкільних канікул. Діти вікової групи перебувають під наглядом досвідчених педагогів і тренерів з 9:00 до 13:00, поки їхні тата й мами на роботі або ж зайняті своїми справами.
Денний табір для дітей — це не тільки ігрове проведення часу, але цікаве, пізнавальне дозвілля, супроводжуване живим спілкуванням. Залишений сам, підліток у будинку зануриться в світ гаджетів і комп’ютерних технологій. Про повноцінні прогулянки на свіжому повітрі і своєчасне харчування мова не йде.
На думку психологів, діти початкової та середньої шкільної групи, які відвідують дитячі денні табори, соціально і фізично більш підготовлені до самостійного життя, адже у них:

з‘являються нові друзі;
виробляються життєво необхідні навички;
формується характер.

Великий плюс нашого табору при Дитячому клубі Little stars в тому, що він має достатню базу (методичну, матеріальну) для організації якісного дозвілля та навчання. Перебуваючи тут, діти змінюють обстановку, відпочивають від «шкільних стін», знайомляться з новими людьми, навчаються і здобувають нові навички.


Повноцінний відпочинок, захоплюючі заняття спортом і фітнесом, заняття інтелектуального і творчого розвитку, дозвілля на свіжому повітрі, англійська мова в іграх та розвагах, подорожі по світу, квести і вікторини — це будуть найвеселіші канікули, і дитина неодмінно поділиться в вами своїми враженнями.
Отримати додаткову інформацію про програму перебування дітей в таборі, а також процедуру запису і оплати можна по телефону.


Вартість – 130грн. за 1 день.