РОКIВ

5-6

Допитливість, почуття гумору, гордість, сором — ці риси добре знайомі тим, у кого дитині незабаром буде шість. У віці 5-6 років активно розвивається цікавість, діти стають більш витривалими та спостережливими. У цьому віці дитина настільки відкрита до нових знань і умінь, що займатися з нею — одне задоволення. Їй однаково легко даються і фізичні навички, і розумові.

Тому не зволікайте, приходьте із своєю дитиною до нас в клуб — нам є що запропонувати для цього віку!
_

Комплексна програма “До школи з радістю”

_

Підготовка дітей до школи в нашому клубі ведеться за комплексною програмою «До школи з радістю», що включає навчання читанню; розвиток мовлення; підготовку руки до письма; розвиток математичних здібностей.

_

Кожне заняття складається з 4 основних блоків:

_
 • НАВЧАННЯ ЧИТАННЮ розвиток фонематичного слуху, аналізу і синтезу слів;
   знайомство з поняттями «звук», «буква», «склад», «слово», «речення»;
   складання звукових моделей слів, схем речень;
   навчання читанню слів та простих речень за методикою М. Зайцева.
 • РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ розширення словникового запасу, збагачення активного словника;
   формування правильної вимови звуків, звукової культури мовлення;
   формування навичок словозміни, словотворення;
   формування вміння складати прості розповіді, граматично правильно будувати фрази.
  Основне завдання – зацікавити дитину словом. Звідси – ігровий характер усіх завдань. Різноманітні скоромовки, загадки, віршики допомагають дітям краще засвоїти матеріал, поповнити словник, розвинути мовлення.
 • ПІДГОТОВКА РУКИ ДО ПИСЬМАМи не ставимо за мету навчити дітей каліграфічному письму. Це завдання початкової школи. Наша мета – підготувати слабку і невпевнену дитячу ручку до письма, сформувати в дитини базові графічні навички, розвинути координацію і м’язову пам’ять руки. Діти вчаться писати друковані літери по клітинках, на основі простих графічних елементів. Завдяки цьому вони переконуються, що писати букви – просто. Будьте певні, незабаром Ваша дитина напише своє перше речення!
 • РОЗВИТОК МАТЕМАТИЧНИХ ЗДІБНОСТЕЙ формування елементарних математичних уявлень: кількісний і порядковий рахунок, співвідношення предметів і цифри, склад числа; площинні та об’ємні геометричні фігури;
   рішення прикладів і задач у межах 10;
   розвиток просторового мислення (уміння орієнтуватися на робочому аркуші, розпізнавати клітинку, орієнтуватися в рядку і стовпчику і т. д.)
   рішення логічних завдань, групування предметів за певною ознакою.

Режим роботи:

заняття проводяться 2 рази на тиждень і тривають 60 хвилин. 

РОЗКЛАД

ЗАНЯТЬ

Понеділок

_

18.00

 

До школи з радістю

Вівторок

_

16.00

 

Творча майстерня

18.00

 

Англійська мова

Четвер

_

18.00

 

Англійська мова

П’ятниця

_

18.00

 

До школи з радістю

Субота

_

10.00

 

Географічна студія

Невимушена спокійна обстановка, що панує на заняттях, індивідуальний підхід до кожного допомагають розвинути у дитини навички спілкування, спонукають до співпраці і взаємодопомоги, а також збагачують емоційну і інтелектуальну сферу дитини, підвищують упевненість в своїх силах.

Дітям у цьому віці повинно бути цікаво і весело вчитися (втім, як і в будь-якому іншому), заняття обов’язково мають приносити позитивні емоції. Ось чому на наших заняттях ми використовуємо дуже багато різноманітних ігор. Кожне заняття спрямоване на пізнання в грі, в русі, в радості. Дуже важливо, щоб підготовка до школи не відбила у дитини бажання вчитися. Відвідування занять за програмою «До школи з радістю» зробить перехід Вашої дитини до шкільного життя плавним, непомітним і радісним!

Максимальна кількість дітей в групі – 8.

_

Географічна студія “Мандри світом” для дітей 4-6 років

_

«Мандри світом» —особливий курс, який з нетерпінням чекають усі діти. Хто ж з них відмовиться побувати на сафарі в Африці чи помилуватися північним сяйвом у Арктиці? Хто не захоче відправитися в космос і особисто переконатися у тому, що Земля насправді кругла?

Реальні подорожі світом у наших дітей ще попереду, а поки що всі допитливі хлопчики і дівчатка знаходять для себе багато цікавого у студії ”Мандри світом”. На кожному занятті діти вирушають у дивовижний світ нових відкриттів, у захоплюючій ігровій формі вивчають географію і особливості нашої планети Земля.

Протягом року діти подорожують з материка на материк,  дізнаються багато цікавого про природу, тварин і птахів різних континентів. Відвідують найзагадковіші куточки нашої планети, знайомляться з історією і традиціями різних народів.

На занятті діти не просто слухають педагога чи дивляться презентацію, вони є активними учасниками мандрів. Щоразу діти проводять різноманітні досліди, експерименти, здійснюють спостереження. Кожне заняття передбачає також 1-2 творчих поробки, які залишаються в дітей на пам’ять про країну, до якої мандрували. Режим роботи: заняття проводяться 1 раз на тиждень і тривають 3 години.