РОКИ

2-3

На третьому році життя дитина розвивається дуже стрімко. Для неї має значення кожне слово, сказане дорослими, кожне нове знання формує її внутрішній світ. Цей вік вважається одночасно і віком високих досягнень малюка, і складним періодом неслухняності, пов’язаної з тим, що дитина шукає самостійності, намагаючись знайти себе в цьому світі.

Розвиток дитини у цьому віці закладає потужний і надійний фундамент, який допоможе їй у майбутньому відчувати впевненість у своїх силах — і в навчанні, і в повсякденному житті. Такі діти легше пристосовуються до навчання в школі, краще засвоюють знання, мають більше талантів і захоплень, вони помітно сильніше в інтелектуальному і соціальному плані.

Фахівці радять саме на третьому році життя зайнятися залученням дитини до музики, математики, образотворчого мистецтва. У цей період ґрунт благодатний, як ніколи! Дитина прагне нових знань, прагне до самостійності і самовираження, починає активно фантазувати, вбираючи в себе навколишню дійсність. Потрібно ловити момент.

Однозначно можна сказати, що настав час розвивати дитину. Не втрачайте цей час! Приходьте зі своїм малюком на заняття у наш клуб!
_

Бебі фітнес – це веселі спортивні заняття для малюків віком 2-3 роки.

_

Для повноцінного розвитку малюків дуже велике значення має їх рухова активність. Саме в ранньому віці формуються основні рухові навички: ходьба, біг, стрибки, виробляється постава, уміння управляти своїм тілом. У мам при думці про бебі фітнес виникає закономірне питання: що діти в такому віці можуть робити? Насправді діти на 3-му році життя здатні багато на що. Але щоб зацікавити дитину виконанням вправ, всі вправи мають бути виключно у формі гри.

Саме так, у формі цікавої гри, проходять в нашому клубі спортивні заняття для малюків. Цілий вересень діти – зайчики, в жовтні стають ведмежатами, в листопаді – кошенятами і т. д.! І ми вже не просто займаємося, а перетягуємо запаси в норки, ловимо рибку, крутимо весело і завзято педалі велосипеда… На заняття використовується яскраве дитяче спортивно-ігрове обладнання: великі фітболи, масажні доріжки, кіндерболи, гімнастичні палиці…

У процесі занять діти вчаться добре ходити, тримати рівновагу, витримувати м’язове навантаження. За допомогою вправ у них зміцнюється м’язовий каркас, поліпшується координація рухів, гнучкість, пластичність тіла. Крім цього, в комплекс обов’язково включаються вправи для профілактики плоскостопості.Діти освоюють основні рухові навички, вони більш активні і спритні, ніж ті, які не займалися фітнесом цілеспрямовано.

На таких заняттях і мами мають можливість пограти разом з дітьми і згадати дитинство.Режим роботи: заняття проводяться 1 раз на тиждень і тривають 45 хвилин.

Комплексна програма “Перші кроки з мамою”


Програма «Перші кроки з мамою» розроблена спеціально для дітей віком 1-3 роки. Ії мета – створення оптимального середовища для всебічного розвитку дитини.

Ми вивчили можливості та потреби дітей цього віку і склали для них програму комплексних розвиваючих занять, засновану на кращих світових методиках раннього розвитку – Марії Монтессорі, Макото Шичида. Розвиток малюка проходить у різноманітних, дуже важливих для нього видах діяльності, що об’єднані в комплекс з 5 блоків: пізнавальний, сенсорний, спортивно-оздоровчий, музично-ритмічний, творчий.

_

Що ми робимо з малюками на заняттях:

_
  • Порівнюємо властивості різних матеріалів та предметів (за формою, розміром, кольором); знайомимось із геометричними фігурами; знайомимося з поняттями „один – багато”, формуємо навички лічби предметів.
  • Граємо з рамками-вкладинками Монтессорі; складаємо пірамідки, мотрійки; порівнюємо і сортуємо предмети за різними ознаками.
  • Знайомимося пальчиками з першими буквами і цифрами (вивчаємо їх на дотик, чіпляємо маленькі букви/цифри на великі, робимо для них аплікації тощо). Під час гри непомітно для себе розвиваємо пам’ять та мислення.
  • Граємо з крупами і природними матеріаламипроштовхуємо предмети крізь отвори, вкладаємо і виймаємо їх, всіляко тренуючи рухи рук, використовуємо шнурівки, граємо в народні пальчикові ігри та виконуємо корисні вправи для масажу маленьких долоньок і ніжок.
  • Виконуємо цікаві завдання для розвитку правої півкулі мозкущо відповідає за уяву та інтуїцію і є домінуючою у віці до 3-х років. Активізуючи праву півкулю з допомогою різноманітних вправ, ми розвиваємо творчі нахили дитини, готуємо її до легкого навчання в школі.
  • Граємо в рухливі ігри з м’ячами, обручами, стрічкамийдемо по масажних килимках, повземо через тунель, виконуємо в парі з мамою вправи на фітболах, вдосконалюємо навички ходіння, бігу, кидання, відповідно до віку дітей.
  • Ліпимо з пластиліну, тіста, воску, малюємо олівцями, пальчиковими фарбамиприродними барвами; вчимося тримати в ручках пензлики, ватні палички, губки, штампи, трафарети; виконуємо комбіновані роботи з різних матеріалів, у тому числі й природних: аплікації, панно, колажі. Всі творчі вправи передбачають, що дитина зможе зробити певні елементи роботи САМОСТІЙНО, а інші – за допомогою мами або педагога.
  • Граємо в музичні ігри, співаємо і танцюємовикористовуємо дитячі музичні інструменти та іграшки, що звучать; поєднуємо рухові і музичні ігри, що розвиває у малюків почуття ритму.

Набір проводиться у 2 вікові групи – «карапузи» (1-2 роки) і «розумнички» (2-3 роки).

РОЗКЛАД

ЗАНЯТЬ

Понеділок

_

на 12-00 дитячий фітнес-танці,


на 16-30 пісочна терапія

Вівторок

_

ранній розвиток на 9-30 перша група


та на 10-30 друга група

Середа

_

на 12-00 дитячий фітнес-танці

Четвер

_

ранній розвиток на 9-30 перша група


та на 10-30 друга група,


на 16-30 пісочна терапія

П’ятниця

_

ранній розвиток на 9-30 перша група


та на 12-00 друга група

Субота / неділя

_

на 11-00 комплексне заняття вихідного дня

Діяльність дітей упродовж заняття побудована відповідно до фізіологічних та психологічних особливостей дітей віком 1-2 та 2-3 роки, програма враховує їх потреби та можливості. Характер діяльності протягом заняття часто змінюється, завдяки чому діти не втомлюються і отримують від заняття задоволення. Всі завдання пропонуються в ігровій формі, за принципом «від найпростішого до простого, від простого до складного». Режим роботи: заняття проводяться двічі на тиждень і тривають 50 хвилин.

Максимальна кількість дітей у групі – 6.

Програма “Перші кроки з мамою” передбачає активну участь батьків, у першу чергу, мами, яка є найголовнішою людиною в житті малюка цього віку. Тому в рамках програми «Перші кроки» саме мама, звичайно, під керівництвом педагога і в тісній співпраці з ним, допомагає малюку розкрити свої здібності та можливості. Шановні мами! Для вашого малюка великою радістю стануть ці години, які ви проведете тільки з ним і тільки для нього. Адже вдома завжди знаходиться багато справ, що відволікають вашу увагу.