РОКИ

1-2

Вашій дитині виповнився 1 рік? Вітаємо! Ваш малюк з безпорадного немовля перетворився на особистість. Він уже вміє самостійно ходити; знає своє ім’я, розуміє назви предметів, значення слова «не можна»; говорить перші слова; виконує дії з предметами, довго займається іграшками.

На другому році життя у дитини починає складатися характер, формується поведінка, продовжують формуватися  важливі функції мозку. Почавши самостійно ходити, малюк отримує можливість безпосереднього спілкування з навколишнім світом. Це сприяє швидкому сенсорному розвитку, формуванню наочно-дієвого мислення. У дитини яскраво проявляються пізнавальні інтереси, перші вольові якості (прагнення до результативності дій). Вона вже може довго займатися одним видом діяльності (від 3-5 хвилин на початку другого року до 5-7 хвилин, а той довше, в кінці).

Якщо вашій дитині  від 1 до 2-х років, це найкращий час розпочати заняття у нашому клубі! Такі «карапузи» — наші найулюбленіші учні. Вони допитливі і старанні. Вони — майбутні відмінники наших «старших» груп, адже почали займатися раніше за всіх!
_

Комплексна програма “Перші кроки з мамою”

_

Програма «Перші кроки з мамою» розроблена спеціально для дітей віком 1-3 роки. Ії мета – створення оптимального середовища для всебічного розвитку дитини.

Ми вивчили можливості та потреби дітей цього віку і склали для них програму комплексних розвиваючих занять, засновану на кращих світових методиках раннього розвитку – Марії Монтессорі, Макото Шичида. Розвиток малюка проходить у різноманітних, дуже важливих для нього видах діяльності, що об’єднані в комплекс з 5 блоків: пізнавальний, сенсорний, спортивно-оздоровчий, музично-ритмічний, творчий.

_

Що ми робимо з малюками на заняттях:

_
  • Порівнюємо властивості різних матеріалів та предметів (за формою, розміром, кольором); знайомимось із геометричними фігурами; знайомимося з поняттями „один – багато”, формуємо навички лічби предметів.
  • Граємо з рамками-вкладинками Монтессорі; складаємо пірамідки, мотрійки; порівнюємо і сортуємо предмети за різними ознаками.
  • Знайомимося пальчиками з першими буквами і цифрами (вивчаємо їх на дотик, чіпляємо маленькі букви/цифри на великі, робимо для них аплікації тощо). Під час гри непомітно для себе розвиваємо пам’ять та мислення.
  • Граємо з крупами і природними матеріаламипроштовхуємо предмети крізь отвори, вкладаємо і виймаємо їх, всіляко тренуючи рухи рук, використовуємо шнурівки, граємо в народні пальчикові ігри та виконуємо корисні вправи для масажу маленьких долоньок і ніжок.
  • Виконуємо цікаві завдання для розвитку правої півкулі мозкущо відповідає за уяву та інтуїцію і є домінуючою у віці до 3-х років. Активізуючи праву півкулю з допомогою різноманітних вправ, ми розвиваємо творчі нахили дитини, готуємо її до легкого навчання в школі.
  • Граємо в рухливі ігри з м’ячами, обручами, стрічкамийдемо по масажних килимках, повземо через тунель, виконуємо в парі з мамою вправи на фітболах, вдосконалюємо навички ходіння, бігу, кидання, відповідно до віку дітей.
  • Ліпимо з пластиліну, тіста, воску, малюємо олівцями, пальчиковими фарбамиприродними барвами; вчимося тримати в ручках пензлики, ватні палички, губки, штампи, трафарети; виконуємо комбіновані роботи з різних матеріалів, у тому числі й природних: аплікації, панно, колажі. Всі творчі вправи передбачають, що дитина зможе зробити певні елементи роботи САМОСТІЙНО, а інші – за допомогою мами або педагога.
  • Граємо в музичні ігри, співаємо і танцюємовикористовуємо дитячі музичні інструменти та іграшки, що звучать; поєднуємо рухові і музичні ігри, що розвиває у малюків почуття ритму.

Набір проводиться у 2 вікові групи – «карапузи» (1-2 роки) і «розумнички» (2-3 роки).

РОЗКЛАД

ЗАНЯТЬ

ПОНЕДIЛОК

_

10.00

Перші кроки з мамою

СЕРЕДА

_

10.00

Перші кроки з мамою

П’ЯТНИЦЯ

_

10.30

Перші кроки з мамою

Діяльність дітей упродовж заняття побудована відповідно до фізіологічних та психологічних особливостей дітей віком 1-2 та 2-3 роки, програма враховує їх потреби та можливості. Характер діяльності протягом заняття часто змінюється, завдяки чому діти не втомлюються і отримують від заняття задоволення. Всі завдання пропонуються в ігровій формі, за принципом «від найпростішого до простого, від простого до складного». Режим роботи: заняття проводяться двічі на тиждень і тривають 50 хвилин.

Максимальна кількість дітей у групі – 6.

Програма “Перші кроки з мамою” передбачає активну участь батьків, у першу чергу, мами, яка є найголовнішою людиною в житті малюка цього віку. Тому в рамках програми «Перші кроки» саме мама, звичайно, під керівництвом педагога і в тісній співпраці з ним, допомагає малюку розкрити свої здібності та можливості. Шановні мами! Для вашого малюка великою радістю стануть ці години, які ви проведете тільки з ним і тільки для нього. Адже вдома завжди знаходиться багато справ, що відволікають вашу увагу.